360°

360° virtuální prohlídka – v době rouškové velmi aktuální služba. Nejen lidé obávající se kontaktu s cizími osobami, preferují prohlídku tímto způsobem. Prohlédnutím 360° virtuální prohlídky získají přesný přehled o vnitřní dispozici nemovitosti.

Jak používat: na PC – zmáčkněte v okně levé tlačítko myši a můžete pohybem měnit směr pohledu. Kolečkem na myši oddalujete/přibližujete zobrazení. Klikáním na ikony spouštíte interaktivní prvky. Jestliže neučiníte žádnou akci, obraz bude sám rolovat a postupně takto zobrazí všechna panoramata.

Na telefonu je navigace stejná, jako když pracujete s obrázkem, včetně přiblížení/oddálení, dotykem prstu na ikonky spouštíte interaktivní prvky.

Vytvářím prohlídku většinou téhož dne, kdy ji nafotím. Výstupem je odkaz na webovou stránku se zobrazením 3D virtuální prohlídky.

Hosting poskytuji zadarmo po dobu 1 roku. Vašemu IT zdarma poskytnu soubory potřebné k instalaci na váš web.

Do prohlídky lze vkládat vaše loga, textové informace, video apod..

Umím vytvořit i 3D vizualizaci do virtuální prohlídky. Toto je vhodné např. pro stavby, které ještě nestojí nebo nemají nábytek. Můžete ukazovat průběh stavby apod. (v druhém nadzemním podlaží je ukázka – s příčkami a bez). Středovou čárou lze pohybovat doleva/doprava:

Další možnost zobrazení virtuální prohlídky umožňuje Youtube.com. Chybí zde ale interaktivní prvky, které obsahuje 360° virtuální prohlídka.

Pohybujte myší v okně videa, stejně jako v 3D prohlídce (stiskněte levé tlačítko myši a otáčejte zobrazením):

Neváhejte mne kontaktovat.