Ceny

Dobrý den, jmenuji se Miroslav Zachoval. Od roku 2012 se specializuji na fotografování interiérů, exteriérů a architektury. Vytvářím videa, virtuální prohlídky, virtuální home staging a 3D vizualizace. Vítejte na mých stránkách. Svými fotografiemi se snažím oddělit od průměru, vystoupit z řady a zachytit každou nemovitost v dobrém světle. Nechci vás zatěžovat tím, jakou používám techniku a grify, nechávám za sebe mluvit své fotografie. Potřebujete profesionálně vyfotografovat vaši nemovitost? Pro inzerci, prezentaci apod.? Mých služeb využívají realitní kanceláře, developeři, ubytovací služby – hotely, penziony, AirBnb, Booking, restaurace, vinařství, designéři, stavební firmy….


videoprohlidkaportfolionapsaliOnas

Ceník služeb:

Fotodokumentace nemovitosti: 1.500,- Kč  – nejpoužívanější služba. Byty, kanceláře… Výstupem je cca 10 – 15ks upravených fotografií. Každá navíc: 100,-Kč. V případě domu o dvou a více nadzemních podlaží je třeba počítat s vyšší částkou (obvykle však 2.000-3000,- Kč).

Nejste-li si jisti s velikostí vaší nemovitosti kvůli ceně, kontaktujte mne telefonicky nebo emailem.

360° virtuální prohlídka – Chcete svým klientům umožnit nevšední prohlídku vaší nemovitosti? Prohlédnutím 360° virtuální prohlídky získají klienti přesný přehled o vnitřní dispozici nemovitosti. Bližší informace najdete v záložce menu „360°“.

Cena:

01-10 kroků/panoramat – 2.000,- Kč (obvykle byty)

11-20 kroků/panoramat – 3.000,- Kč (obvykle RD)

…další krok/panorama navíc – 200,- Kč.

.

Umíme vytvořit i 3D vizualizaci do virtuální prohlídky!

Vytvoření videoprohlídky nemovitosti (délka videa v rozmezí 1-2 minut): 1.500 – 2.500,- Kč
– panoramatické live záběry s možnou kombinací vložených, statických fotografií, licencovaná hudba
– možnost zdarma vložit do videa Vaše logo, odkaz na Vaše webové stránky, popř. jiné informace
– video je zdarma uloženo na mém YouTube kanálu – Vy na svých stránkách vkládáte jen odkaz (šetříte tak úložný prostor svého webu).

Vytvořená videa jsou umístěna na mých stránkách www.youtube.com . Zde jsou umístěna jako Neveřejná. Tento způsob je ideální v tom, že na své vlastní stránky vkládáte jen odkaz na video a váš kapacitní prostor webu není zatížen velkými daty.

Virtual Home Staging: – zaplnění prázdných místností vybavením – pomocí počítače. Jedná se o 3D vizualizaci s realistickým zobrazením. Na rozdíl od plnohodnotného, fyzického home stagingu nedochází ke stěhování nábytku, věšení záclon, umístění dekorací atd., navíc není tak nákladné a časově náročné. Vaše prázdné místnosti nejprve nafotím (nebo lze použít Vaše fotografie) a poté doplním nádherným nábytkem, položím koberce, umístím elektroniku atd.. Fotografie neobsazených místností nepřitahují skoro žádné kupce nebo nájemce. Virtual Home Staging je nejrychlejší a nejlevnější způsob, jak přilákat do vaší nemovitosti více potenciálních kupců nebo nájemců.
Cena:
1.800,- Kč/1 fotografie. Doba dodání: do 1-4 dnů. Cena neobsahuje nafotografování prostor.

3D vizualizace pokojů lze vytvořit i z architektonického plánu. Zde je cena vyšší – 3.000,- Kč/ 1 vizualizace.

Veškeré vizuální výstupy jsou dle velikosti poskytovány emailem nebo přes www.uschovna.cz – a to vždy v digitální podobě.

Náklady na dopravu: – na území Brno-město neúčtuji nic. Mimo toto území účtuji 10,- Kč/1 km.

Nejsem plátce DPH.

Způsob objednání: telefonicky, emailem, SMS.

Autorská práva: všechny produkty mnou pořízené mají souhlas k vystavení na veřejných místech, vztahujících se přímo k povaze a hlavně účelu pořízení foto a video dokumentace. Tím je rozuměno: webové stránky zadavatele, inzertní servery, tištěná média, prezentace na zobrazovacích plochách (TV, monitory PC, projekce). Tyto produkty může veřejně vystavit pouze platící zadavatel. Jiné užití nebo úprava může být provedena pouze s mým písemným souhlasem. Autorské právo autora není nijak dotčeno ani omezeno.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat – tel. 792 506 000 .

Reference:

a další…