Ceny

Dobrý den, jmenuji se Miroslav Zachoval. Od roku 2012 se specializuji na fotografování architektury, interiérů a exteriérů. Vytvářím i videoprohlídky, virtuální prohlídky, virtuální home staging a 3D vizualizace. Svou prací se snažím oddělit od průměru, vystoupit z řady a zachytit každou nemovitost v dobrém světle. Nechci vás zatěžovat tím, jakou používám techniku a „grify“, nechávám za sebe mluvit svou práci…

Vítejte na mých stránkách.

Potřebujete profesionálně vyfotografovat vaši nemovitost? Pro inzerci, prezentaci apod.? Mých služeb využívají architekti, designéři, realitní kanceláře, developeři, ubytovací služby – hotely, penziony, AirBnb, restaurace, vinařství, stavební firmy, města….


Ceník služeb:Fotografování bytu do 2+1: 1.990,- Kč . Počet fotografií 10-15 ks. Délka práce na místě – 30 minut. Dodání téhož dne.

Fotografování bytu od 3+kk: 2.490,- Kč . Počet fotografií 15-20 ks. Délka práce na místě – 45 minut.
Dodání téhož dne.

Fotografování rodinného domu: 2.990,- Kč . Počet fotografií 15-30 ks. Délka práce na místě – 45 minut.
Dodání téhož dne.

Můžu fotit za každého počasí (mimo mlhy). Při zatažené obloze měním oblohu za krásné obláčky.Fotografování architektury, interiéru a exteriéru pro architekty, designéry, developery, hotely, restaurace, kanceláře, showroomy, kongresová centra apod., je zohledněno jinou cenou, protože se v tomto případě jedná o jiné fotografické postupy a výsledek je poskytnut k jiným účelům – dlouhodobá prezentace. Chcete-li se mnou spolupracovat, napište mi prosím email s podrobnějším popisem zakázky. Vypracuji předběžný rozpočet ceny. K fotografování používám i speciální objektivy s funkcí tilt-shift a D-Zero. Výstupem jsou samozřejmě profesionální fotografie dle požadavků klienta.

Fotografie, pořízené v tomto režimu, jsou ve výlučném vlastnictví platícího objednavatele a já, jako fotograf, se smluvně vzdávám autorského práva.

Nejste-li si jisti s velikostí vaší nemovitosti kvůli ceně, kontaktujte mne telefonicky nebo emailem.


360° virtuální prohlídka – Chcete svým klientům umožnit nevšední prohlídku vašich prostor? Prohlédnutím 360° virtuální prohlídky získávají klienti přesný přehled o vnitřní dispozici nemovitosti. Bližší informace najdete v záložce menu „360°“.

Cena:

01-10 kroků/panoramat – 2.000,- Kč (obvykle byty)

11-20 kroků/panoramat – 3.000,- Kč (obvykle RD)

…další krok/panorama navíc – 200,- Kč.

Umím vytvořit i 3D vizualizaci do virtuální prohlídky.


Vytvoření videoprohlídky nemovitosti (obvyklá délka videa je v rozmezí 1-3 minuty): 2.000 – 3.000,- Kč – dle náročnosti.

– panoramatické live záběry s možnou kombinací vložených, statických fotografií, licencovaná hudba
– možnost zdarma vložit do videa Vaše logo, odkaz na Vaše webové stránky, popř. jiné informace
– video je zdarma uloženo na mém YouTube kanálu – Vy na svých stránkách vkládáte jen odkaz (šetříte tak úložný prostor svého webu).


Virtual Home Staging: – zaplnění prázdných místností vybavením – pomocí počítače. Jedná se o 3D vizualizaci s realistickým zobrazením. Na rozdíl od fyzického home stagingu nedochází ke stěhování nábytku, věšení záclon, umístění dekorací atd., navíc není tak nákladné a časově náročné. Vaše prázdné místnosti nejprve nafotím (nebo lze použít Vaše fotografie) a poté doplním nádherným nábytkem, položím koberce, umístím elektroniku atd.. Fotografie neobsazených místností nejsou tak atraktivní a nemusí na sebe strhávat tolik pozornosti, jako fotografie s nábytkem. Virtual Home Staging je nejrychlejší a nejlevnější způsob, jak přilákat do vaší nemovitosti více potenciálních kupců nebo nájemců.
Cena:
1.800,- Kč/1 fotografie. Doba dodání: do 1-4 dnů. Cena neobsahuje nafotografování prostor.

3D vizualizace pokojů lze vytvořit i z architektonického plánu. Zde je cena vyšší – 3.000,- Kč/ 1 vizualizace.


Veškeré vizuální výstupy jsou dle velikosti poskytovány emailem nebo přes www.uschovna.cz – a to vždy digitálně.

Náklady na dopravu: – na území Brno-město neúčtuji nic. Mimo toto území účtuji 10,- Kč/1 km.

Nejsem plátce DPH.


Způsob objednání: telefonicky, emailem, SMS.


Autorská práva: všechny produkty mnou pořízené mají souhlas k vystavení na veřejných místech, vztahujících se přímo k povaze a hlavně účelu pořízení foto a video dokumentace. Tím je rozuměno: webové stránky zadavatele, inzertní servery, tištěná média, prezentace na zobrazovacích plochách (TV, monitory PC, projekce). Tyto produkty může veřejně vystavit pouze platící zadavatel. Jiné užití nebo úprava může být provedena pouze s mým písemným souhlasem. Autorské právo autora není nijak dotčeno ani omezeno.Reference:

a další…