Realitní inzerce

První dojem je nejdůležitější

První dojem který klient při čtení inzerátu získá, je z fotografií. Je to nejdůležitější vjem, který v klientovi vyvolá vnitřní nutkání na inzerát kliknout. Vzbudí emoce. Musí ho vtáhnout, zaujmout – a to lze učinit pouze pomocí atraktivních fotografií, které vyrobí profesionální fotograf s pomocí špičkových technologií. Od roku 2012 jsem již nafotil stovky nemovitostí a získal tak mnoho zkušeností, které využívám při realizaci nových zakázek.


Níže na stránce naleznete fotogalerii z tohoto stylu fotografování…

Ceny

Nejste-li si jisti, do jaké kategorie patří vaše nemovitost, tak mne prosím kontaktujte. Rád vám zpracuji nezávaznou cenovou nabídku.

Pro prodej se fotografují například i výrobní areály, skladovací prostory, restaurace, hotely apod. – zde pracuji s cenou 2.990,- Kč, protože v tomto balíčku je maximální počet fotografií 30ks – a to je i limit na sreality.cz, kde většina z vás inzeruje. Pokud ale budete chtít více fotografií (pro obměnu), než je v daném balíčku, je potřeba mi to sdělit již při fotografování na lokaci – každá další fotografie je za 200,-Kč/ks.

Doprava: na území Brna-města neúčtuji nic. Mimo Brno-město: 10 Kč/1km.

Fotografie vždy zasílám v elektronické podobě – přes USCHOVNA.CZ. Pokud jste  nenašli fotografie ve svém emailu, zkontrolujte složku SPAM.

Lze fotgrafovat za každého počasí:

I když třeba prší, nebo je škaredá obloha, dokážu vyměnit oblohu. Není potřeba odkládat fotografování na dny se sluncem.

Základem každé inzerce je vizuální propagace konkrétního předmětu. Kvalitní obrazová prezentace a dobře napsaný text by měl v lidech vyvolávat pozitivní pocity. Nejlépe pocity „TO CHCI“.

Práce dobrého fotografa je vždy vidět na první pohled, taktéž ostatní jeho tvorba. Je to „páka“ na prodávajícího: Nemovitost je kvalitně představena, jsou použity všechny možné varianty prezentace – fotografie, videoprohlídka, popř. i MATTERPORT – a pokud se nemovitost i tak neprodává, nikdo nevolá, nemáte dobře nastavenou cenu. Je to signál i pro prodávajícího, že je něco špatně…

Pokud ale inzerujete jen s fotografiemi, pořízenými například mobilem, těžko přinutíte prodávajícího ke změně stanoviska na cenu jeho nemovitosti. Nemáte pádné argumenty. Proto je vaše konkurence úspěšnější.

Pro získávání dalších klientů a nemovitostí k zobchodování, je silným argumentem příchod profesionálního fotografa na lokaci, který už ví co má dělat a jak to dělat.

Jsme národ, který je zvyklý si všechno dělat sám. „Proč bych měl někomu platit za něco, co zvládnu sám?!“

Ne, nezvládnete. Na většinu věcí už teď používáte někoho, kdo to udělá rychleji, levněji a kvalitněji než vy. Jen si to neuvědomujete.

Fotil jsem již pro mnoho klientů a někteří z nich naznali, po obhlídce mého vybavení, že to zvládnou sami. Najednou přestali volat. Po prohlídce jejich inzerce jsem zjistil, že používají velký fotoaparát s širokým ohniskem objektivu a takto vytvořené fotografie vystavují. Těm fotografiím ale chybělo něco podstatného – atraktivita. Zase jen fotili svůj styl, ale s jiným zařízením.

Každá fotografie, kterou vytvořím, prochází větším počtem softwaru a každá z nich je samozřejmě individuálně  upravována – pro vizuální atraktivitu. Takto lze udělat i z nevábných prostor něco víc. A věřte mi – fotí se všechno. I ruiny. 

Za prvé uklidit, za druhé uklidit a za třetí zase uklidit.

Někdy to znamená vystěhovat půlku bytu na chodbu domu, nebo stěhovat věci během fotografování z místnosti do místnosti. Již v této fázi nalaďte klienta k tomu, aby si zbytečné věci zabalil na stěhování po prodeji. Ať toho potom nemá tolik.

Standardem pro slovo „uklidit“ je stav nemovitosti ve stavu po nastěhování nábytku bez následného zabydlení.

Mnoho věcí máme všichni „ohleděné“ a nevnímáme je jako problém: – poškrábané a pomalované zdi od dětí nebo domácího mazlíčka, nesvítící žárovky nebo svítící světla s rozdílnými barvami – nekupujte žlutá světla!, popadaná omítka, špinavé a zašlé vodovodní baterie, zastříkaný sporák, špinavá digestoř, špinavá zrcadla, špinavé parapety,  nepořádek a špína na balkóně…to a mnoho dalšího.

Mnoho klientů totiž prohlásí: „Ať si to nový majitel udělá podle svého. Já už sem nevrazím ani korunu!“ – a to je ohromná chyba, kterou mu musíte rozmluvit. Všechny tyto neduhy totiž povedou k jedinému – ke snížení prodejní ceny.

Portfolio

Back to Top
Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.