Služby

real estate photography Fotografie pro realitní inzerci real estate photography
Fotografování nemovitostí pro profesionální prezentaci na realitních webech a jiných inzertních portálech. Kvalitní fotografie zatraktivní jakoukoli nemovitost a víte sami, že naprostá většina možných klientů kliká v inzerci na fotografie a text nečte. Vytvořte si náskok před konkurencí a začněte ještě dnes spolupracovat se mnou.
Photos for presentation Fotografie pro reference Photos for presentation
Fotografování architektury, interiéru a exteriéru pro stavitele, dodavatele stavebních prvků, architekty, designéry, developery, hotely, restaurace, kanceláře, showroomy, kongresová centra, AirBnB, Booking apod., je zohledněno jinou cenou, protože se v tomto případě jedná o jiné fotografické postupy a výsledek je poskytnut k jiným účelům – dlouhodobá prezentace.
Matterport 3D sken nemovitostí Matterport
Virtuální prohlídka nemovitosti v systému MATTERPORT umožňuje procházení nemovitosti na dálku. 3D sken je vytvořen pomocí speciální kamery a software. Využití tohoto typu prezentace může výrazně omezit „realitní turistiku". Tuto technologii využijete při inzerci na sreality.cz a dalších webových stránkách - nejen pro realitní inzerci.
Videotours and videoclips Videoprohlídky nemovitostí Videotours and videoclips
Videoprohlídka tvoří obrovskou marketingovou pomoc při prezentaci interiéru i exteriéru nemovitosti. Do videa lze vkládat loga , grafiky, fotografie, intra i outra. a pod.. Tuto službu si objednávají jak realitní kanceláře, tak i ti, kteří potřebují zpracovat videoklip pro jakýkoli typ prezentace. V tomto případě se neorientuji pouze na nemovitosti.
Virtual Staging 3D vizualizace Virtual Staging
Prezentování prázdných místností je většinou neúčinné. Tato služba ukáže potenciál každého prázdného prostoru. Přímo do fotografie lze vložit nábytek a zařizovací předměty. Není problém vymalovat a pověsit záclony a lustry. To vše virtuálně. Ne každý klient má takovou fantazii, aby si dokázal představit budoucí stav nemovitosti.
Virtual Tour 360° VIRTUÁLNÍ 360° PROHLÍDKA Virtual Tour 360°
Tato služba není moc vhodná pro realitní inzerci, protože její zobrazení nepodporuje největší český realitní portál sreality.cz. Nicméně její přednosti využívají mnohé komerční prostory, protože do prohlídky lze vkládat mnoho interaktivních prvků, které hravou formou podají cílené, konkrétní informace o čemkoli ve virtuální prohlídce.
Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.