Virtuální 360° prohlídka

Chcete svým klientům umožnit nevšední prohlídku vašich prostor? Prohlédnutím 360° virtuální prohlídky získávají klienti přesný přehled o vnitřní dispozici nemovitosti.

Technický rozdíl mezi MATTERPORTEM a VIRTUÁLNÍ 360° PROHLÍDKOU je, že MATTERPORT je určený spíše pro realitní inzerci (prodej, pronájem nemovitostí – nutný měsíční poplatek) a VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKU si můžete uložit přímo na své webové stránky (neplatí se žádný poplatek). Sreality umí zobrazit jen odkaz Matterportu!

Virtuální 360° prohlídka je určená pro toho, kdo chce prezentovat jakékoli prostory na internetu a neplatit další poplatky. Navíc lze do virtuální prohlídky vkládat velké množství interaktivních prvků, webové odkazy, fotografie, videa apod.. Editace je sice složitější, ale výstup je efektivnější než z Matterportu. Mám osobní zkušenost, že virtuální prohlídku umí zobrazit např. eurobydleni.cz


Ukázka virtuální prohlídky:

Jak používat: na PC – zmáčkněte v okně levé tlačítko myši a můžete pohybem měnit směr pohledu. Kolečkem na myši oddalujete/přibližujete zobrazení. Klikáním na ikony spouštíte interaktivní prvky.

Jak používat na mobilním zařízení – roztahováním a stahováním dvou prstů na dotykové ploše přibližujete a oddalujete obraz. Dotykem prstu na ikony spouštíte interaktivní prvky.

Jestliže neučiníte žádnou akci, obraz bude sám rolovat a postupně takto zobrazí všechna panorama


Umím vytvořit i 3D vizualizaci do virtuální prohlídky.

Toto je vhodné např. pro stavby, které ještě nestojí nebo nemají nábytek. Můžete ukazovat průběh stavby apod. (v druhém nadzemním podlaží je ukázka – s příčkami a bez). Středovou čárou lze pohybovat doleva/doprava.

Nechte se unést vnitřním pocitem a představte si, co je možné s takovým způsobem prezentace provést!


Vytvoření takových prohlídek není otázka jednoho dne. Trvá to o něco déle, protože s klientem konzultuji jednotlivé prvky konkrétní prezentace – virtuální prohlídky.

Výstupem je vždy odkaz na webovou stránku se zobrazením 3D virtuální prohlídky, nebo poskytnu vašemu IT soubory potřebné k instalaci na váš web.

Hosting poskytuji zadarmo po dobu 1 roku.


Orientační ceny:
  • 01-10 kroků/pohledů – 3.000,- Kč
  • 11-20 kroků/pohledů – 4.000,- Kč
  • další 1 krok/pohled – 200,- Kč

Konečná cena se odvíjí od množství vložených interaktivních prvků a jejich složitosti. Orientační cena je pro virtuální prohlídku bez vložených interaktivních prvků.

V případě vašeho zájmu nebo konzultace mne prosím kontaktujte.


Back to Top
Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.