360°

360° virtuální prohlídka – nejen v době rouškové velmi aktuální služba. Lidé, obávající se kontaktu s cizími osobami, obvykle preferují prohlídku prostor tímto způsobem. Prohlédnutím 360° virtuální prohlídky získají přesný přehled o vnitřní dispozici nemovitosti. Do prohlídky lze vkládat jakýkoliv audiovizuální materiál, odkazy na www stránky, informace apod..

Jak používat: na PC – zmáčkněte v okně levé tlačítko myši a můžete pohybem měnit směr pohledu. Kolečkem na myši oddalujete/přibližujete zobrazení. Klikáním na ikony spouštíte interaktivní prvky. Jestliže neučiníte žádnou akci, obraz bude sám rolovat a postupně takto zobrazí všechna panoramata.

Na telefonu je navigace stejná, jako když pracujete s obrázkem, včetně přiblížení/oddálení, dotykem prstu na ikonky spouštíte interaktivní prvky.

Vytvářím prohlídku většinou téhož dne, kdy ji nafotím. Výstupem je vždy odkaz na webovou stránku se zobrazením 3D virtuální prohlídky. U větších projektů to samozřejmě trvá déle, protože s klientem konzultuji jednotlivé prvky konkrétní prezentace.

Hosting poskytuji zadarmo po dobu 1 roku. Vašemu IT zdarma poskytnu soubory potřebné k instalaci na váš web.

Do prohlídky lze vkládat vaše loga, textové informace, video apod..

Umím vytvořit i 3D vizualizaci do virtuální prohlídky. Toto je vhodné např. pro stavby, které ještě nestojí nebo nemají nábytek. Můžete ukazovat průběh stavby apod. (v druhém nadzemním podlaží je ukázka – s příčkami a bez). Středovou čárou lze pohybovat doleva/doprava:

Další možnost zobrazení virtuální prohlídky umožňuje Youtube.com. Chybí zde ale interaktivní prvky, které obsahuje 360° virtuální prohlídka.

Pohybujte myší v okně videa, stejně jako v 3D prohlídce (stiskněte levé tlačítko myši a otáčejte zobrazením):

Neváhejte mne kontaktovat.